Forum - tematyczne

Poprawki Krawieckie Bielsko

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem poprawek krawieckich. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres zmian i modyfikacji odzieży. Zakrez możliwych zmian dotyczy takich przeróbek krawieckich jak zwężanie, poszerzanie, skracanie takich elementów garderoby jak: spodni, spódnic, żakietów oraz płaszczy oraz sukien i koszul. Jesteśmy w stanie przerobic również ambitniejsze projekty takie jak - przerabianie i dopasowywanie sukien ślubnych i wieczorowych. Nasi Klienci mogą zlecic nam również uszycie elementów garderoby na miarę - dowolny strój w dowolnym rozmiarze i fasonie. Poprawki krawieckie wykonujemy w dobrych i atrakcyjnych cenach oraz w szybkim czasie realizacji. Zatrudniamy krawcowe z wieloletnim stażem i doświadczeniem oraz bogatą i kreatywną wyobraźnią dotyczącą bieżącej mody, fasonowania oraz przeróbek krawieckich.

Zobacz naszą stronę:

Poprawki Krawieckie Bielsko


Skomentowali:

Szczerze polecam ten zakład usługowy. Znają się na rzeczy wykonują solidnie tanio i wyjątkowo dokładnie wszelkie poprawki krawieckie.
~Stanisław Bielsko-Biała
Ta firma przerabiała moją suknie ślubną, która była na mnie za duża. Ich fachowośc w poprawkach wykazała się tym, ze suknia mimo tego iż zmienił sie jej rozmiar, zachowała swój piękny fason i krój, a oprócz tego leżała na mnie jak ulał. Gorąco polecam!
~Sylwia Bielsko